Makijaż świąteczny
Alina Rose

Makijaż świąteczny


Święta to wyjątkowy czas, możemy więc pokusić się o wyjątkowy makijaż. Trochę złota i granatu to typowe i sprawdzone połączenie, pasujące do brązowych czy niebieskich oczu. Jeśli chcemy aby lepiej działało z oczami zielonymi, granat możemy zastąpić fioletem lub śliwką.

Zaczynamy od nałożenia bazowego koloru z paletki. W tym wypadku jest to cień przypominający kolorem stare, zgaszone złoto. Nakładam go głównie w zewnętrznym kąciku i wyciągam wyżej załamania.

Następnie przechodzę do malowania kreski eyelinerem. Będzie ona podstawą do stworzenia właściwej kreski o lekko granatowym odcieniu.

Kiedy linia narysowana z pomocą eyelinera jest już gotowa zaczynam nakładać na nią na mokro granatowy cień, przykładając go miejsce przy miejscu.

Załamanie podkreślam ciemniejszym, matowym brązem. Przechodzę do dolnej powieki i podkreślam ją mieszanką fioletu i granatu. Linię wodną zaznaczam na biało.

Na sam koniec, ponad granatową kreską na górnej powiece przejeżdżam jeszcze złotym eyelinerem, tworząc cienką linię, optycznie powiększającą oko.Makijaż świąteczny

Makijaż świąteczny

www.alinarose.pl

Alina Rose